Neo Neon Kurumsal

1978 yılında Tayvan’da kurulan Neo-Neon International Ltd, dünyanın en büyük led aydınlatma üreticisi ve tedarikçilerinden biridir. Neo-Neon satış odaklı yurt dışı şubelerinin yanı sıra, stratejik ittifaklar ile satın alma ve ortaklıkları içeren yatırımlar da yapmaktadır. Dünya çapında çok büyük projelere ve başarılara imza atan Neo-Neon bu başarısını, Türkiye’de de Neon-Neon Aydınlatma distribütörlüğün de devam ettirmektedir. Türkiye’nin enerjisinin korunmasını amaçlayan Neo-Neon, ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve Türkiye pazarında tasarruflu ürünlerin yaygınlaşmasını hedeflemektedir.

Neo-Neon 33 yıldır dünya çapında milyonlarca insanın hayatını aydınlatmaya devam etmektedir. LED teknolojisindeki muazzam gelişmelerle enerji tasarruflu ve çevreci ürünler üretmeyi ilke edinen Neo-Neon, dünyanın en büyük geleneksel ve dekoratif LED aydınlatma ürünleri üreticisi konumundadır. Neo-Neon bugün dünyanın LED armatür ve LED’i bütün parçaları ile kendi firmasında üreten ilk Asya merkezli üretici olma özelliği taşımaktadır. Dünyada ABD başta olmak üzere birçok ülkeye LED satışı yapan Neo-Neon, Aynı zamanda dünyanın önde gelen LED üreticileri için de fason üretim yapmaktadır.

Neo-Neon kendi çip’lerini, kapsüllerini ve paketlerini Çin Halk Cumhuriyeti’nde HeShan kentinde üretmektedir. 900.000 m2 üzerinde faaliyet gösteren Neo-Neon, 20.000’i aşkın çalışanıyla tüm dünya için LED üretimi yapmakta ve istihdama katkı sağlamaktadır. Dikey entegre fabrikalar, genişleyen ürün yelpazesi, kanal genişletme çabaları ve elde edilen kilometre taşlarının yanı sıra Neo-Neon, Çin ve Tayvan çevresinde çeşitli metropol alanlarda Ar-Ge merkezleri kurmaktadır. Bu Ar-Ge merkezleri ile en tasarruflu ürünleri üretmeyi hedefleyen Neo-Neon, aydınlatma teknolojisinin gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Bayi Giriş
Get Adobe Flash player